Kullanım Şartları

Genel sorumlulukBu hizmet üzerinden, elektronik yolla mesaj postalarken, dosya gönderirken, veri girerken ya da başka herhangi bir iletişim biçimini kullanırken sadeceindir.net’e telif hakkı ödeme zorunluluğu olmayan, kısıtlaması olmayan bir lisans veriyorsunuz. İletilen bilgileri kopyalamak, düzenlemek, yeniden hazırlamak, sitede yayınlamak veya yayınlamamak hakkı sadeceindir.net’e aittir. Üreticiler ve ziyaretçiler tarafından gönderilen içeriklerin siteye eklenip eklenmemesi sadeceindir.net ve çalışanlarının takdirine bırakılmıştır. sadeceindir.net bu süreçle ilgili hiçbir hukuki sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sitede yayınlanan bilgilerin kullanılması ve bu site aracılığıyla yüklenen tüm dosyaların açabileceği sorunlarda hukuki sorumluluk tamamen size aittir.

Bülten kaydı

Kendi isteğinizle üye olabildiğiniz bültenimizle ilgili alacağınız Sadeceİndir bilgi ve tanıtım e-postalarını kabul etmiş sayılırsınız. Sadeceİndir bu bültenden her zaman kayıt silebilmeniz için bağlantı bulundurmaktadır. Bülten üyeliğinizde belirttiğiniz e-posta üçüncü şahıslarla paylaşılmaz ancak Sadeceİndir tarafından bildiri ve tanıtım amacıyla kullanılabilir.

Editörler

Sitemizde editörlük sistemi vardır; yani site yönetimindeki devamlı çalışanlar dışında isteyen herkes içeriğe katkıda bulunabilmek için editör olabilir. Bu editörler denetimimizde olsa da istenmeyen içerikleri siteye ekleme ihtimalleri bulunmaktadır. Site yönetimimiz böyle bir durumda ilgili içeriği düzeltene kadar geçen süreçte oluşabilecek maddi ve manevi sorunlardan sorumlu değildir.

Üyeler

sadeceindir.net’e üye olurken kabul edilen “Üyelik Sözleşmesi” gereği siteye eklenen üye mesajları ve yorumlarından sadeceindir.net sorumlu tutulamaz. Üyelik sırasında verilen kullanıcı adı ve şifrenin gizli tutulması ve başkalarıyla paylaşılmaması gerekmektedir. Üye adı ve şifrenizle sizin bilginiz dışında işlem yapıldığına inanıyorsanız hemen admin@sadeceindir.net ile iletişime geçiniz.

Reklamlar

Sitemizde yayınlanan reklamların içeriği ve sundukları ürün/hizmetin adeceindir.net’i bağlayıcılığı yoktur.

Korsan ya da kötü amaçlı yazılım

Sitemizde yayınlanamayacağı kurallar ile bize ispatlanan yazılımlar 48 saat içinde sitemizde silinir. Bu konuda ki sitemizin 48 saatlik hakkı ve silinmeden önce sitemizde yayınlanmasının sorumluluğu editöre aittir. sadeceindir.net sorumluluğu uyarı geldikten sonra devreye girmektedir. admin@sadeceindir.net e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Şeffaf Kurulum

Yazılım indirme işlemi, sadece kullanıcı açık bir biçimde etiketlenmiş bir indirme düğmesini tıklayarak onay verdiği zaman başlar
Hiçbir yazılım sessizce ve kullanıcının izni olmadan yüklenmemektedir.
Yüklenecek her bir yazılım parçasının adı ile temel ve önemli işlevleri kullanıcıya gösterilmektedir, kullanıcının birlikte verilen yazılım veya teklifin tümünü veya paketteki tek tek bölümleri atlama olanağı bulunmaktadır.
Yüklemeden önce ve yükleme işlemi sırasında, yazılımın herhangi bir yanıltıcı davranış içine girmemektedir.

İçerik kopyalama

Sitemizdeki bir bilgiyi başka bir sitede yayınlayacaksanız mutlaka kaynak belirtmek zorundasınız. Böyle bir durumda lütfen admin@sadeceindir.net adresiyle iletişime geçiniz. Ayrıca sadeceindir.net’ten kopyalanan içeriklerle ilgili düzenleme ve silme hakkı saklı tutulmuştur.
Haber, doküman gibi editörlerimiz tarafından hazırlanan belgelerin başka yerde yayınlanması ilgili editöre başvurmayı gerektirir. Ayrıca yayınlanan siteden sadeceindir.net’e link verilmesi zorunludur. Sitedeki grafik ve tasarımlar özel izin dışında asla bir yerde kullanılamaz.

Site araçları hakkında

sadeceindir.net’in hizmet olarak sunduğu site araçlarında görünüm ve içerik değişikliği yapma hakkı vardır. Bu değişikliklerle ilgili doğabilecek sorunlardan sadeceindir sorumlu tutulamaz.