Kapat
full programlar indir
Oyunlar 16 0

LogMeIn Hamachi

LogMeIn Hamachi

LogMeIn Hamachi internet üzerinden özel bir mahallî ağ LAN kurmanızı sağlıyor ve bu da yalnızca mahallî ağ üzerinden çalışan rastgele bir oyunu ya da uygulamayı, dünyanın neresinde olursa olsun arkadaşlarızla beraber kullanabilme imkânı veriyor.

Bu özelliğiyle aynı zamanda Sanal ağ programı olan LogMeIn Hamachi ile ileri seviye network bilgisine gerek dinlemeden basitlikle sanal ağ iletişimi VPN kurabilirsiniz. Windows ve Mac OSX takviyeli olduğu için bu cinsten tüm bilgisayarları aynı ağ üzerine dahil faktörüz muhtemeldir.

Hamachi ile oluşturulan özel ağların güvenliği için parola olanağı bulunuyor, ve bu vaziyette yalnızca bu parolayı öğrenenlerin bu ağa dahil olabiliyor. Chat özelliği ile ağ içindeki öbür dostlarınıza ister doğrudan ileti atabilir ya da grup chat ile tüm ağ içindekilerle yazışabiliyorsunuz. Member Ban ismindeki özelliği ise ağ içindeki rastgele bir bilgisayarı dışarı atmaya yarıyor.

{admin}

En iyi programları ve oyunları web sitemizden indirebilirsiniz. Full Program İndir, Full Oyun İndir, Ekran Resimleri İndir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul escort bayan